Za odměnu cokoli !

Zakázkové krejčovství 2016Máte přání, která něco stojí, a Vy do nich právě teď nechcete nebo nemůžete investovat své peníze? Splníme Vám je !

Od června se opět vrací oblíbený individuální bonusový program ZAKÁZKOVÉ KREJČOVSTVÍ 2016 (ZK2016), jehož prostřednictvím se Vaše přání mohou stát skutečností. Stačí si vybrat ze základní nabídky 14 bonusů v naší brožuře ´Výkladní skříň´ nebo si prostě jakoukoliv požadovanou věc sami určit a my Vám podmínky získání doslova ´ušijeme na míru´…! Stačí se spojit s obchodním zástupcem APM Automotive a on Vám vypočítá a sdělí přesně Vaše individuální ´akční´ obratové parametry.

Ano, opravdu takto jednoduchá je s APM Automotive cesta např. ke špičkovému zařízení pro autoservisy či pneuservisy, značkové elektronice, exotické dovolené nebo třeba dopravním prostředkům. A hlavně za to nic neplatíte, dostanete to jako odměnu za odebrané zboží !


Všechny informace k akci ZK2016 Vám rádi sdělí obchodní zástupci APM Automotive a najdete je v brožuře ZK2016 – ´Výkladní skříň´ zde.