ZA ODMĚNU vše, co vás napadne ! ZAKÁZKOVÉ KREJČOVSTVÍ 2015

zk2015_littleMáte přání, která něco stojí a Vy do nich právě teď nechcete nebo nemůžete investovat své peníze? Splníme Vám je ! Od 1. září totiž startuje modifikovaný individuální bonusový program ZAKÁZKOVÉ KREJČOVSTVÍ 2015 (ZK2015), jehož prostřednictvím se Vaše přání mohou stát skutečností. Stačí si vybrat ze základní nabídky 14 bonusů v naší brožuře ´Výkladní skříň´ nebo si prostě jakoukoliv požadovanou věc sami určit a my Vám podmínky získání doslova ´ušijeme na míru´…! Stačí se spojit s obchodním zástupcem APM Automotive a on Vám vypočítá a sdělí přesně Vaše individuální ´akční´ obratové parametry.

Ano, opravdu takto jednoduchá je s APM Automotive cesta např. ke špičkovému zařízení pro autoservisy či pneuservisy, značkové elektronice, exotické dovolené nebo třeba dopravním prostředkům… A hlavně za to nic neplatíte, dostanete to jako odměnu za odebrané zboží !

Všechny informace k akci ZK2015 Vám rádi sdělí obchodní zástupci APM Automotive a najdete je v brožuře ZK2015 – ´Výkladní skříň´. Brožura ZK2015 – ´Výkladní skříň´ ke stažení