Zimní kapaliny VIP

V širokém sortimentu autodílů a autopříslušenství od APM Automotive hrají důležitou roli také technické kapaliny značky VIP, která pro letošní zimu opět nabízí osvědčené nemrznoucí chladicí kapaliny i ostřikovací směsi – obojí v různých baleních od litrové lahve až po tisícilitrový kontejner…

Základ nabídky ´nemrzky´ do chladicích systémů tvoří osvědčená modrozelená ´céčková´ kapalina a červená kapalina označovaná jako ´D´, která má uvolnění také pro normu ´F´. Samozřejmě ale nechybí růžová kapalina VIP ANTIFREEZE G13 splňující normu VW TL 774J, tedy nejnovější typ chladicí kapaliny pro moderní motory z hliníkových slitin. Nabídku doplňuje také destilovaná voda AQUA DESTILLATA dodávaná v různých baleních (včetně 200 litrů).

V sortimentu zimních ostřikovacích kapalin VIP letošní nabídka prakticky kopíruje tu z minulých let. Vedle tradiční kapaliny VIP ve třech různě silných koncentracích (až do -80°C) jsou to dvě ´třicítky´- modrá s efektem tekutých stěračů a oranžová s technologií nanočástic a zajímavou vůní meloun/kiwi. Všechny ostřikovací kapaliny VIP jsou bez obsahu methanolu a jejich nabídku opět doplňuje i oblíbený a velmi účinný rozmrazovač skel v lahvi s rozprašovačem.

Produkty VIP, ke kterým patří také oblíbená sada autokosmetiky, najdete v APMShopu ve stromu Náplně.